Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Není to tak dávno, co jsme si dávali novoroční předsevzetí, a najednou je tu konec školního roku a před námi čas prázdnin a letních dovolených.

Za všechny VISáky vám přeji, abyste si léto krásně užili, načerpali energii a těším na další příjemná setkání v příštím školním roce.

Eva Feketová

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Jak vidí budoucnost školního stravování ministr školství

Ministr školství PhDr. Marcel Chládek, MBA zahajoval letošní květnovou konferenci Školní stravování 2014. Na tiskové konferenci otevřeně promluvil o tom, jak vidí současnou situaci, i o tom, kam by se mělo školní stravování ubírat.

„Školní stravování není pouze o tom, že někdo přijde do jídelny, dostane něco na talíř a sní to. Školní stravování by mělo být také o kultuře stolování. A nemluvíme teď jen o stravování, jedná se o zdravý životní styl a prevenci zdraví.


Celý článek
delim445x26
arrow27x27 Okurková sezóna nebude

Jako každoročně jsme se připravili na zvýšený počet vašich požadavků na začátku a konci prázdnin. Ale všechno je jinak. Přetlak na Horké lince zaznamenáváme již od počátku června a kapacity servisních pracovníků jsou již téměř obsazeny na celé léto a první polovinu září.

To samozřejmě neznamená, že vám v případě potřeby nepomůžeme. Naopak – uděláme všechno pro to, abychom obsloužili co nejvíce z vás. Vždy se vám budeme snažit nabídnout pro vás optimální termín, jen to možná nebude tak rychle, jak jste zvyklí v průběhu školního roku. A pokud se Vám nabízený termín nebude hodit, pamatujte na to, že si na další můžete pěkně počkat.

Abychom pokryli všechny vaše požadavky, máme ve firmě připravenou celou řadu opatření. První z nich nasazujeme již nyní, a to posílení Horké linky. Již v tuto chvíli jsme na celou provozní dobu Horké linky posílili technický tým, měli bychom tak ve stejném čase od 7:00 do 15:30 hodin pokrýt mnohem více vašich požadavků.arrow27x27 Padesátiny školního stravování
slavily i českobudějovické jídelny

Město České Budějovice jako zřizovatel základních škol vyhlásilo v rámci oslav 50 let školního stravování akci pro všechny jídelny základních škol, ale přidaly se i některé střední školy.

Oficiální témata pro akce:

Den pro rodiče v ŠJ, Anketa o nejoblíbenější jídlo, Dnes vaří i děti, Chuť jihu Čech a Budějovice jedí zdravě.

Paní Jana Červencová, vedoucí školní jídelny při Základní škole Grünwaldova, připravila rovnou čtyři vlastní projekty pro různé třídy prvního i druhého stupně.

Celý článek

arrow27x27 Před prázdninami určitě nezapomeňte
  • zazálohovat data
  • před malováním či velkým úklidem dobře zakrýt terminály a veškerou techniku
  • včas objednat karty a čipy
  • přihlásit se na Manažerské minimum a načerpat chuť a inspiraci do práce v dalším roce
  • ukončit školní rok i v našem programu Stravné. K tomu přinášíme několik praktických rad a kroků, které je třeba v tomto období provést.right-title-pink
Miniseriály si
dají prázdniny

Velmi nás těší, že jste si oblíbili naše elektronické miniseriály. V létě je ale potřeba na chvilku zapomenout na práci a užívat si zasloužené volno. Proto Vás v létě nebudeme pokoušet a zasílání všech seriálů na prázdniny přerušíme. V září pak plynule navážeme tam, kde jsme přestali. Navíc od září přidáme nový seriál „Hygiena od A do Z“. V průběhu podzimu pak nabídneme ještě elektronické tipy, jak rozšířit doplňkovou činnost a ekonomické minimum.

 

Přihlásit k odběru (120x30)
right-title-pink
Pomůžeme Vám
s alergeny

Počátkem června jsme vydali mimořádnou letní verzi programů Stravné a MSklad, ve kterých  přinášíme v předstihu nástroje pro komfortní sledování alergenů, abyste se na novou povinnost mohli pohodlně připravit.

Podívejte se, jak Vám naše programy mohou pomoci a vyberte si pro sebe optimální řešení.

RIGHT - Celý článek
right-title-pink
Letní soutěž

Letní měsíce přímo vybízí ke zpestření různých salátů živými barevnými květy z přírody.

Která květina je nejedlá a přijít na stůl nesmí?

a) konvalinka

b) lichořeřišnice

c) sedmikráska

RIGHT - Soutěž
right-title-pink
Výherci

Že do italské kuchyně nepatří sushi, jste věděli všichni. Ze správných odpovědí jsme vylosovali tři šťastné výherkyně, kterým zasíláme letní balíček. Gratulujeme paní:

Daně Vybíhalové z Brna

Vítězslavě Soukupové z Podbořan

Vlastimile Fremrové z Příbrami.
 

footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde