Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Počasí nás nenechává na pochybách o tom, že je tu dlouho očekávané léto a s ním i prázdniny. Většina z nás se již nemůže dočkat vytoužené dovolené.

V červnovém magazínu najdete vše, co můžete potřebovat k ukončení školního roku, abyste si zasloužené volno mohli užít v klidu a v pohodě.

Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další setkání s Vámi nejpozději v příštím školním roce.

Eva Feketová a VIStým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Konec školního roku

Je tu léto a s ním čas, kdy je třeba ukončit školní rok i v našem programu Stravné. Přinášíme Vám několik praktických rad a kroků, které je třeba v tomto období provést.

Podívejte se, co všechno patří ke konci školního roku nebo kdy je vhodná doba pro posun kategorií a tříd.

Pokud si potřebujete po roce osvěžit některé pracovní postupy, je tu pro Vás naše Poradna.

V případě potřeby Vám s ukončením roku rádi pomůžeme.


kontaktovat-vis
delim445x26
arrow27x27 Moderní jídelny jedou na Strava.cz

Jak si vaši strávníci objednávají a odhlašují stravu? Jak zpřístupňujete informace rodičům?

Moderní jídelny, školy i školky  využívají internetovou aplikaci Strava.cz.

Aplikaci v posledním roce aktivně využívá více než 350 tisíc strávníků. Chcete i Vy poskytovat  skvělé služby a přehledné informace?

Chci vědět víc

arrow27x27 Ideální čas pro změny, kontroly i prevenci

Všichni víme, že začátek prázdnin je pro většinu vedoucích jedním z nejnáročnějších období. Podobné je to i na konci srpna. A mezitím je čas na odpočinek a dovolené.

Pokud by Vám ale mezi tím vším  zbyl nějaký den, věnujte jej prevenci a kontrolám svého systému, udělejte si revizi svých pracovních postupů a naplánujte případné změny. My Vám s tím rádi pomůžeme.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici i pro aktuní potíže s uzavřením roku či jiné operativní záležitosti, naše Horká linka bude po celou dobu prázdnin fungovat bez omezení tak, jak jste zvyklí.right-title-pink
Kalendář vedoucí ŠJ

Pokud jste v poslední době zavítali na naše webové stránky, možná jste si všimli, že na titulní straně přibyl kalendář. Není to ale obyčejný kalendář, je to kalendář vedoucí školní jídelny.

V něm Vás budeme upozorňovat na zajímavé události a důležité termíny. Ty na Vás budou z kalendáře vždy svítit růžově a pokud si na vybraný den kliknete, otevře se Vám upozornění, které Vás případně zavede na další informace.

Vyzkoušet to můžete již v následujících dnech, kdy Vám budeme postupně přinášet tipy a pracovní postupy ke konci školního roku.

right-title-pink
Hrajeme o tablet

Výhru z  květnové soutěže získala paní Libuše Müllerová z Brandýsa nad Orlicí. Gratulujeme!

Paní Libuška samozřejmě zároveň postupuje do celoročního slosování o tablet, stejně jako všichni, kdo správně zodpoví červnovou soutěžní otázku.

RIGHT - Soutěž
right-title-pink
Kronika VIS

Chcete vědět, jak si Vláďa Bureš postavil první počítač?

Zajímá vás, kdo byli jeho první spolupracovníci?

Nakoukněte do Kroniky VIS.

RIGHT - Celý článek
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde