Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Školní rok nám pomalu končí a s ním přichází na řadu příprava na nadcházející uzávěrkové období. Na uzávěrky jsme připraveni v maximálním obsazení. Přesto se může stát, že nebudeme tak rychlí, jak jste zvyklí v průběhu školního roku.

A proto jsme pro vás připravili veškeré postupy v podobě webinářů a návodů. Kromě nezbytných informací ke konci školního roku přinášíme v magazínu rekapitulaci toho nejdůležitějšího. My tu pro vás samozřejmě budeme celé léto a uděláme všechno, abychom vám pomohli.

Váš tým VIS

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Důležitá informace k ukončení roku

Konec června se blíží, a s ním roste i počet vašich žádostí o pomoc. Doporučujeme vám si vše nastavit svépomocí podle videí a až pak v případě nouze volat.

Většinu nastavení zvládnete sami, za pomoci webinářů a návodů. V archivu naleznete webináře na téma přecenění, posuny tříd a kategorií, zápisy, mazání klientů, přihlášky nebo odhlášky a mnoho dalšího.

Všechny operace spojené s ukončením školního roku můžete dělat od teď až do 19. srpna. Termíny od 22. srpna jsou vyhrazeny pro zákazníky s terminálovými systémy a pro rozjezdy nových systémů. Nepodceňte tedy přípravu a nenechávejte ji na poslední chvíli. Pokud budete potřebovat naši asistenci, na nic nečekejte a zajistěte si ji hned.
 

Objednat pomoc


delim445x26
arrow27x27 Staňte se pravým manažerem vaší jídelny

Kdy jindy využít chvilku volna a klidu na vzdělávání než o letních prázdninách. Pomůžeme vám dosáhnout úrovně pravého manažera nebo zaškolíme vaši novou posilu.

Manažerské semináře jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí ve svém profesním životě posouvat dále a získávat neustálý přehled v problematice školního stravování.

Kurzy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro absolventy prvního semináře.

Termíny:

8.-9.8. Manažerské minimum vedoucí ŠJ - management
10.-11.8. Manažerské minimum vedoucí ŠJ - ekonomika

16.-17.8. Manažerské minimum pro pokročilé
 

Více informacíarrow27x27 Pracujte s programy jako profík

Začněte nový školní rok v klidu a s jistotou. Absolvujte dvoudenní praktický seminář Efektivní využití programů a dejte sbohem zdlouhavým postupům na papíře.

Začínající uživatele provedeme základními funkcemi v programech Stravné 5 a Sklad. Ukážeme vám postupy našich servisních techniků, získáte tipy a informace o vzájemném propojení obou programů. 

Vaše práce tak bude od začátku efektivní a nástup na novou pozici jednodušší. Naučíme vás zvládat vše s jistotou, aby vaše první měsíce v nové funkci proběhly v klidu a bez stresu.

Pro pokročilé uživatele jsme připravili navazující seminář, kde prohloubíte své znalosti a vyzkoušíte si pokročilé nastavení v programech. Míst rychle ubývá, a tak s přihláškou dlouho neotálejte.

Přihlásit searrow27x27 Chcete se vzdělávat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře?

Pak je pro vás elektronický kurz, tím pravým společníkem, který vám pomůže rozšířit si obzory.

Kurz můžete absolvovat kdekoli, postačí vám počítač a připojení k internetu. K danému tématu obdržíte navíc podrobnou metodiku a po úspěšném složení závěrečného testu vám vystavíme certifikát.

Témata:

Vedoucí ŠJ versus ekonomka - spolupráce nebo boj?
Jak správně vypočítat ceny jídel.
Školní jídelna v režimu plátce DPH - poradíme vám, jak na to.

 

 right-title-pink
Přivítejte strávníky stylově

Připravte se na nový školní rok už teď.

Objednejte strávníkům barevné čipy i s klíčenkami a předejděte tak ztrátě a neustálému zapomínání. Na výběr máte hned z několika barevných možností.

Objednávku doporučujeme udělat ještě před odchodem na dovolenou.

Nezapomeňte do objednávky napsat číslo mobilu, e-mail a termín, ve kterém prázdninovém týdnu budete moci zásilku převzít. 
 

Objednat čipy

right-title-pink
Máte nejnovější verzi programu?

Díky novým verzím programů Stravné a Sklad získáte nejen nové funkce a nástroje, ale také lepšího pomocníka při zvládání každodenní agendy.

Jak získat novou verzi?
Novou verzi zvládnete nainstalovat svépomocí nebo s pomocí našeho technika. Jak na instalaci nové verze svépomocí se dozvíte v tomto krátkém videu.

Pokud jste programy neaktualizovali více než rok, doporučujeme instalaci s návštěvou technika přímo u vás.

Jednak vám ukáže, jak maximálně využívat novinky a zároveň zkontroluje celý váš stravovací systém.
 

chci nové verze

right-title-pink
Zálohujte bezpečně

Každému z nás se někdy stane, že si zapomene uložit data, ztratí flashku nebo omylem otevře e-mail s virem.

Vyhněte se nepříjemným situacím a buďte připraveni na cokoli.

S chytrým řešením v podobě profesionálního datového úložiště ušetříte spoustu času, peněz a o stresu a nervech ani nemluvě.

Neriskujte a uložte si data k nám do Sejfu, tam budou v bezpečí a ještě pojištěná. 
 

Objednat Sejf

right-title-pink
Letní vysílání webinářů

Na vaše oblíbené živé vysílání a servisní techniky se můžete opět těšit v druhé polovině srpna.

V případě potřeby naleznete všechny odvysílané webináře v archivu
 

Jít do archivu

block-top

Jsme zde pro vás již 30 let.

Základními pilíři, na kterých stavíme, jsou tradice, přemýšlení v souvislostech a komplexnost všech našich produktů a služeb. 

Nepřehlížíme nedostatky. Naopak – hledáme na ně řešení, které vám nabízíme formou našich produktů a služeb. Stravovací systém, online objednávání stravy, skladová evidence, přístupový a docházkový systém, ekonomika a řízení školní jídelny – vše od A do Z. 

Jsme vaším partnerem. Za 30 let zkušeností víme, co vaše škola a školní jídelna potřebují. Pro každého zákazníka hledáme individuálně nejlepší řešení. 
Naším cílem je, abyste svým klientům – studentům, strávníkům a rodičům, poskytovali co nejlepší servis. 

Naší doménou jsou nejen kvalitní software a hardware, ale i služby. Jsme experti na školní stravování. Víme, co potřebujete pro to, abyste fungovali samostatně a zároveň se měli vždy na koho obrátit. 

Nejsme jen program, jsme váš partner. 
Jsme VIS Plzeň

block-bottom
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde