Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Máme za sebou první měsíc roku 2021. Přestože hvězdy údajně indikují rok výrazně lepší, než byl ten minulý, zatím to tak nevypadá.

Možná se máme ještě něco naučit a všechno zlé je nakonec vždy pro něco dobré. Věřme tedy, že to ani tentokrát nebude jinak, a vnímejme stávající situaci jako výzvu a příležitost.

Naučme se všechno, co se naučit můžeme. Nenechme se znovu zaskočit a připravme si záložní řešení. Využijme toho zpomalení a "ukliďme si" v datech.

A pokud máte pocit, že se svět kolem nás ukrutným tempem mění, pak máme pro Vás jednu jistotu.

VISka je tu s Vámi už třicátým rokem a my všichni VISáci Vám budeme stát po boku, ať už doba přinese cokoli. Zvládneme to. SPOLU.

Eva Feketová a VIStým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Vždy je dobré mít něco v záloze

A nejinak tomu je ve školních jídelnách. Ne, řeč není o skladových zásobách potravin, ale o záložním provozním řešení v případě nouze. 

Neznalost, nepřipravenost, zanedbání či podcenění situace zákazníkem je příčinou více než 80% všech požadavků, které končí na naší Vzdálené servisní podpoře.

Tisíce hodin řešení zákaznických problémů nás přivedly k produktům a službám, které pomáhají preventivně chránit Vás i Váš provoz a v případě nejvyšší nutnosti Vás často opravdu zachrání. Právě na základě dlouholetých zkušeností jsme se rozhodli vytvořit ucelený balíček, se kterým budete Vy i Vaše jídelna v bezpečí.

Zeptejte se svého obchodního zástupce na preventivní balíček.

RIGHT - chci vedet vic


delim445x26
arrow27x27 Kde něco končí, něco jiného začíná

Před 30ti lety se začala psát historie VISu. Tenkrát dostali zakladatelé převratný nápad ve formě laminovaných karet, které nahradily papírové stravenky. Můžeme směle říct, že se tenkrát započala elektronizace školního stravování.

Optických karet jsme v průběhu let vyrobili miliony a pomáhaly v tisících škol v Čechách i na Slovensku. Postupem času začaly být karty nahrazovány praktičtějšími a univerzálnějšími čipy, až jsme se letos rozhodli k 30.6. ukončit podporu pro laminované karty a ukončit jejich prodej. Hlavní příčinou je i úctyhodný věk strojů na jejich výrobu, jež nikdo v dnešní době nedokáže servisovat a na které již neexistují náhradní díly.

A tak, jak se říká "kde něco končí, něco jiného začíná". My jsme stále plní nápadů a vizí a těšíme se na to, co přinese dalších 30 let.

Pokud náhodou ještě používáte laminované karty, vyžádejte si od svého obchodního konzultanta nabídku řešení situace co nejdříve!

RIGHT - další informace

arrow27x27 Matrika v Mateřské škole

Každá mateřská škola má ze zákona povinnost vést evidenci dětí, tzv. matriku. Systém evidence je v rámci ČR nejednotný. Je pouze dáno, jaké informace musí školka evidovat, a vše ostatní je na školce či zřizovateli.

Některé školky mají systém od obce či města, jiné využívají systémy od lokálních dodavatelů a další si evidují děti v excelu.

Každá evidence má svá pro a proti a jistě splňuje zákonné požadavky na evidenci. Problém však často nastává, je-li potřeba z matriky získat konkrétní data nebo propojit evidenci například se systémem ve školní jídelně

Naše Matrika splňuje legislativu, komunikuje se školskými systémy a systémy ve školní jídelně. Kdykoli potřebujete, získáte z ní přesně ta data, která potřebujete. Matriku můžete propojit s úhradou školného, kroužků či s celým stravovacím systémem.
Mějte v datech pořádek, mějte jednotnou evidenci dětí.right-title-pink
Vzdělávejte se
s VISkou

I letos jsme si pro Vás připravili bohatou nabídku různých forem vzdělávání, ze které si vybere opravdu každý a to od ostříleného uživatele programů až po čerstvou vedoucí školní jídelny.

Horkou novinkou roku 2021 jsou on-line workshopy, kterých se účastníte ze svého domova nebo kanceláře. Odpadají Vám tak náklady za cestování a ubytování.

Samozřejmě jsme pro Vás vypsali i naše stálice.

Mrkněte se na přehled kurzů a přečtěte si článek na webu Rádce jídelny.

RIGHT - další informace

right-title-pink
Kalkulace od A do Z

Ověřili jste si, že máte na rok 2021 správně nastavené ceny jídel?

Stále si nejste jisti, jak na kalkulace?

Pomůžeme Vám a provedeme Vás kalkulacemi od A do Z.

A pozor, pomůžeme každému, služba není vázána jen na stravovací systém VIS.

right-title-pink
První meta pokořena

V lednu 2021 jsme jen díky Vám dosáhli první mety produktu Webináře.

Ten jsme pořádně rozjeli na jaře loňského roku a 29.1.2021 jsme získali důvěru 500 z Vás, kteří začali webináře odebírat.

Touto cestou Vám my všichni, kteří na Webinářích makáme, moc děkujeme!

A abychom neusnuli na vavřínech, najdete v programu plán 35 webinářů na rok 2021 a v archivu více jak 50 odvysílaných dílů.

right-title-pink
Nechybí Vám
poslední puzzlík?

Posledním dílkem velké skládačky produktů VIS je nová generace přístupového a docházkového systému Otvírák.

Ten je především přehledný a jednoduchý na obsluhu, ale také oplývá užitečnými funkcemi. Napojení na školské systémy, propojení se stravovacím systémem a doplnění moderními terminály a čtečkami jsou samozřejmostí.

Máte-li k tomu navíc čipy na identifikaci osob, je to jasná volba, jak mít svůj systém kompletní.

RIGHT - chci vedet vic
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde