Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Tři, dva, jedna ... a zítra to vypukne. Samozřejmě pro školáky. Pro nás všechny to vypuklo již zhruba před dvěma týdny - tvorby jídelníčků, přihlášky strávníků, objednávky potravin a kdo ví, co ještě.

Věřím, že prvotní nápor společně zvládneme a můžeme se těšit na zajímavý podzim. Co všechno nám podzim přinese, se dočtete v našem magazínu.

Přejeme pohodový začátek školního roku a kdyby cokoli,  jsme tu pro vás.

Eva Feketová a VIStým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Podzimní menu bude pestré

Než se nadějeme je tu říjen a s ním již tradiční Krajské konference hromadného stravování. Loni bylo téměř na všech konferencích beznadějně plno, tak si pohlídejte přihlášky, které budou spuštěny na webu jidelny.cz od 12. září. Tentokrát se můžete těšit na hygienu s Ing. Lucií Janotovou, PhD. a manažerská témata s Ing. Vladimírem Burešem.

Na každé konferenci Vám bude připravený splnit každé Vaše přání také některý z techniků VIS. A protože letos slavíme 25. narozeniny, máme pro účastníky připravenou spoustu dárečků a velké překvapení.

V listopadu se můžete těšit na další, už sedmé kolo jednodenních seminářů Řízení školní jídelny, které pro Vás připravuje VIS a ASPOS. O tématu a možnosti přihlášení budeme včas informovat.

Již brzy Vám na našem webu nabídneme nový elektronický miniseriál Spotřební koš - hravě a s přehledem a v programech samozřejmě podzimní  novinky.


delim445x26
arrow27x27 Koho EET čeká a nemine

Úplně v klidu mohou být všechny příspěvkové organizace, které jsou od EET osvobozeny zcela a ve všech oblastech.

Částečně si mohou oddechnout také všechny obchodní korporace, které jsou zaregistrovány ve školském rejstříku, ale POZOR - pouze v oblasti školního a závodního stravování. Příjmy od cizích strávníků formou stravovací služby či prodeje v bufetu už EET podléhají.
Registrace do systému EET je možná již od 1.9.2016.

Pro zákazníky s naším systémem budeme mít  k dispozici funkční řešení odpovídající legislativním požadavkům. Řešení bude ale k dispozici až v průběhu listopadu, protože teprve od 1.11. budeme mít k dispozici testovací prostřední od finanční správy. 

Pokud od nás budete potřebovat pomoci, zaregistrujte svůj požadavek co nejdříve.

Registrace

arrow27x27 Usnadňují práci a šetří čas

V průběhu září přineseme podzimní novinky v programech Stravné a Sklad.  Můžete se těšit na nové obrázkové jídelníčky, vylepšenou podporu pro sestavení říjnových výkazů, nové potvrzení o úhradě školného a spoustu dalších vychytávek.

Pokud máte zajištěnou trvalou aktualizaci programů, nemusíte se o nic starat. Nárok na nové verze máte automaticky, o novinkách Vás informujeme včas e-mailem a Vy si jen zvolíte způsob instalace.

Nebo stále ještě pracujete se starší verzí programů bez nároku na aktualizaci? Věřte, že se připravujete o mnoho užitečných nástrojů, které Vám práci usnadní a poskytnou Vám tak čas, kterého se na školní jídelně prakticky pořád nedostává.

Zeptejte se nás na možnosti, určitě  najdeme řešení přímo Vám na míru.

Chci vědět víc

right-title-pink
"Opět smekám
a moc děkuji"

.. vzkazuje všem kolektivům školních jídelen vařící herečka Markéta Hrubešová.
"Školní jídelny jsou Popelkami, které ale mohou často konkurovat i luxusním restauracím", řekl třeba Zdeněk Hladík. Přímo na soutěži to prokázalo všech deset finalistů  a dokazujete to vy všichni ve školních jídelnách prakticky denně.
Věřím, že vás ta chvála do řad školního stravování do nového školního roku správně nastartuje.

right-title-pink
Kronika VIS

V Kronice VIS se pomalu blížíme k okamžiku, kdy se narodila VISka. Zjistili jsme ale, že tímto tempem se dokonce roku nestačíte dozvědět všechno. Proto se od této chvíle v každém magazínu můžete těšit hned na dva díly.
Dnes se dozvíte, jak vznikla VISka a jak se dostala ke školnímu stravování.

RIGHT - chci vedet vic
right-title-pink
Kdo vyhrál

V červnovém magazínu jsme se ptali, jak často vycházejí nové verze programů VIS.  Správná odpověď je dvakrát ročně a právě teď se můžete těšit na podzimní novinky.
Na výhru se může těšit paní Jana Ševčíková z Poštorné. Do slosování celoroční soutěže o tablet samozřejmě opět postupují všichni, kdo odpověděli správně.
Gratulujeme a pojďte posílit své šance na výhru  i v dalším kole soutěže.

right-title-pink
Tablet na dosah

Soutěž o tablet se přehoupla do druhé poloviny. Pokud správně odpovíte na prázdninovou otázku a budete mít trochu štěstí, můžete se těšit na dárkový balíček.
A pokud budete mít větší trošku štěstí v prosincovém slosování, můžete se těšit třeba na tablet nebo některou z dalších 49 cen.

RIGHT - Soutěž
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde