Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Vážení zákazníci,

listopad utekl jako voda a Vánoce jsou za dveřmi. Ještě v tomto vydání magazínu VIS můžete hrát Velkou vánoční soutěž o tablet, dozvíte se, jak skoncovat s vypisováním složenek, a také jak si nikým nenechat zkazit den.

Za všechny VISáky přeji příjemnou zábavu hodně štěstí v soutěži.

Eva Feketová

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Už jen dva týdny ....

vánoční soutěž_3

a tablet nebo některá z dalších 49 cen může být Vaše. Stačí jen správně odpovědět na listopadovou soutěžní otázku.


Soutěž
delim445x26
arrow27x27 DOS je zkrátka přežitek

Že je dnes běžné pracovat na počítači v prostředí Windows, snad ani není třeba říkat. Na to, že se kdysi pracovalo v DOSu, si pamatují jen někteří z nás.

Tehdy před mnoha lety se první, ti nejstatečnější  z vás rozhodli vyzkoušet práci na počítači a pořídili si první programy pro evidence školní jídelny.

Paradoxem je, že někteří z těch,  kteří byli kdysi mezi průkopníky, se nyní z nějakého důvodu zdráhají udělat další krok a zastaralé dosové programy opustit.

Důvody k tomu mohou mít různé. Jaké byly u paní Daniely Šabkové a co ji nakonec přesvědčilo, Vám prozradí následující rozhovor.

Celý článek

arrow27x27 Konec vypisování složenek

Když potřebujete zaplatit fakturu, už nemusíte složitě vypisovat složenky či přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz se v bankovní aplikaci vyplní automaticky.

Chci vědět víc

arrow27x27 Objednávání stravy z mobilu jede

Před necelým měsícem jsme Vašim strávníkům nabídli jedinečnou novinku, a to možnost objednávat a odhlašovat obědy prostřednictvím aplikace Strava.cz přímo z mobilních telefonů. Aplikaci pro telefony s operačním systémem Android si může každý uživatetel jednoduše a zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu a pak už si může pohodlně spravovat svůj účet odkudkoli a kdykoli.  Pro jídelnu to přitom neznamená vůbec žádnou práci navíc.

Chcete i Vy svým strávníkům dopřát tuto komfortní službu? Podívejte se, jak to funguje.

Chci vědět víc

right-title-pink
Máme další novinku!

Již téměř 5000 vašich strávníků využívá novou aplikaci Strava.cz pro Android.

Na jejich přání jsme aplikace pro objednávání stravy z mobilních telefonů operativně doplnili další novinku.

V nové verzi aplikace přibyde možnost uložit si více uživatelských účtů zároveň.  Rodič nebo strávník tak v jediné aplikaci může jednoduše sledovat více uživatelských kont, stačí se jen přihlásit a mezi konty se pak jednoduše přepínat.

Nová verze aplikace bude ke stažení ZDARMA  od 1.prosince na www.strava.cz nebo na Google Play.

right-title-pink
Nenechte si
zkazit den

Už se Vám někdy stalo, že vás někdo vytočil tak, že jste měli zkažený celý den? Někdy jste se k tomu v myšlenkách vraceli celý měsíc, povídali si o tom s přáteli?

Prozradíme Vám jednoduchá pravidla, která nás před těmito stavy uchrání. Ty konfliktní situace zcela neodstraníme, ale přestanou nám vadit. Přestaneme s nimi ztrácet čas.

RIGHT - Celý článek
right-title-pink
Jak vařit
atraktivní
a chutná jídla

Ing. Vladimír Bureš

Je to známá věc. Říká se "hospodu dělá kuchař". Obsazení pozice hlavní kuchařky je proto třeba věnovat mimořádnou pozornost. Někdy slyším stesky typu "ve školní jídelně jsou nízké mzdy - to je pak těžké získat opravdu kvalitní kuchařku". Osobně znám jídelnu...

RIGHT - Celý článek

Banner- Small - JakZiskatNoveStravniky

Sedmadvacet tipů, jak získat více strávníků v hlavní činnosti Vám přinese nový miniseriál, který můžete dostávat zdarma jednou týdně na Váš e-mail. Stačí si jej jednoduše objednat.

Přihlásit k odběru (120x30)
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde