Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Od roku 2020 se většina vzdělávacích programů, meetingů, platebních metod nebo důležitých evidencí převedla do online platformy. V posledních týdnech se setkáváme s enormním nárůstem phishingových a kybernetických útoků. Většina online útoků probíhá zcela nevinně, stačí jediné kliknutí na špatné tlačítko nebo odkaz a ztratíte veškerá data ve svém počítači.

Po celé České republice probíhá denně hned několik desítek útoků, obranu nebo antivir prolomí každý třináctý kybernetický útok. Prevence v podobě pravidelné zálohy na externí disk není vždy šťastným řešením, protože se může jednat o data stará více jak měsíc nebo dva.

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Buďte v bezpečí

Dbejte na své bezpečí a uložte si svá data do Sejfu. Zálohy pomocí modulu Sejf jsou bezpečně ukládány na profesionální, spolehlivé a zálohované servery. Data jsou zde nedostupná pro neautorizované osoby.

V případě potřeby lze data navíc zašifrovat a zabezpečit heslem. Velikost dat jednotlivých záloh není omezena a samotné odeslání trvá jen několik vteřin.

Jak Sejf funguje v praxi?

Servisní technik nastaví zálohování jako pojistku Chytré zálohy. To znamená, že když zálohujete pomocí Chytré zálohy tak, jak jste zvyklí, data se automaticky stahují i do Sejfu.

Kombinace Chytré zálohy a Sejfu je nejlepší pojistkou před ztrátou dat. S tímto preventivním krokem se nemusíte bát kybernetického útoku, zavirování počítače, ztráty flashdisku nebo ostré verze programu.

Objednat Sejf


delim445x26
arrow27x27 Zajistěte si rychlou pomoc

Zákaznická linka je nezbytnou součástí při rychlé pomoci v nepředvídatelných situacích. Jedná se o standardní a nejobjednávanější preventivní položku, bez které se zákazník neobejde.

Na zákaznické lince VIS jako náš zákazník získáte pomoc po telefonu, přes dálkovou správu nebo prostřednictvím e-mailu.

Od 1.10. je vždy účtováno minimálně 20 minut v odpovídající hodinové sazbě, dále pak po minutách.

Díky chytrému záznamníku už nemusíte ztrácet čas čekáním na lince. Jednoduše vzkaz namluvíte a dispečerka vám zavolá zpátky s vybraným nejbližším termínem.

Více informací

ObjednaT PŘEDPLATNÉ MINUtarrow27x27 Pozvánka na konference

Srdečně váš zveme na druhou etapu Krajských konferencí hromadného stravování. Potkejte se s námi na Moravě nebo ve středních a západních Čechách.

V ranním bloku se můžete těšit na praktické a zajímavé workshopy, kde se od profesionálů naučíte tipy a triky, které vám usnadní každodenní práci.

Následně proběhne příprava oběda, včetně ochutnávky. V neposlední řadě si můžete užít naučné přednášky předních specialistů na výživu Bc. Anny Packové a Ing. Pavla Ludvíka.

Pusťte si toto krátké video, ať víte co vás čeká.


 

VÍCE INFORMACÍ

PŘIHLÁSIT SEarrow27x27 Bezpečný výdej stravy

Díky bezkontaktním čipům se strávníci nebudou zbytečně dotýkat terminálů u výdeje. Zamezíte tak přenášení bakterií a virů během chřipkového období.

Čip mohou strávníci využít hned několika způsoby – evidence docházky, výdej a objednání stravy, průchody mezi učebnami, přístup k tiskárně a jiné. K dostání jsou v šesti barvách a mají záruku 9 let. Studentům základních škol vydrží po celou dobu studia.

AKCE – při koupi 100 ks čipů libovolné barvy získáte k nákupu dárek v podobě deseti klíčenek. V objednávce stačí do poznámky zadat kód PODZIM22.

Objednat čipy

 

 

 

 right-title-pink
Máte vše v pořádku?

V rámci celkové prevence provozu doporučujeme využít i návštěvu servisního technika.

Díky kontrole budete mít jistotu, že jsou vaše programy v pořádku a data v bezpečí.

Vzdálenou pomoc využijete na telefonické poradenství, řešení technických problémů, opravy chyb v programu, instalaci nových verzí či nastavení programu.

Během návštěvy se navíc můžete našeho specialisty doptat na vše, co vás zajímá.

CHCI návštěvu

right-title-pink
Pomůžeme vám i na dálku

Vaše programy vám technik zvládne hravě zkontrolovat i na dálku přes Vzdálenou servisní podporu.

Tuto podporu lze využít i v případě pokročilého nastavení v programech VIS.

Objednat Vsp

right-title-pink
Praktické online workshopy

Praktické online workshopy na téma KALKULACE, NORMOVÁNÍ a FINANČNÍ BILANCE.

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro vedoucí školních jídelen, ekonomky a účetní.

Kurz začíná samostudiem materiálů, které vám před workshopem včas zašleme. Následuje online workshop na internetu.

S lektorem a ostatními účastníky se spojíte z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Je nutné mít počítač či jiné zařízení, přes které se kurzu zúčastníte.

VÍCE INFORMACÍ

footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde