Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Vážené dámy, vážení pánové,

ještě než se rozejdeme užívat pohodu vánočních svátků, přicházíme s posledním magazínem hromadného stravování pro rok 2015.

Máme pro Vás jména výherců z Velké vánoční soutěže a několik tipů na rok 2016.

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků, pohodové ukončení roku a hodně elánu do další práce.

Eva Feketová a VIStým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Získejte více ...
pro sebe, pro jídelnu, pro školu

Udělejte si v roce 2016 radost a dopřejte si týden plný inspirace, tipů, rad a nezávislých pohledů na vaši práci.

Ať jste v pozici vedoucí mnoho let nebo právě začínáte, na kurzu Manažerského minima pro vedoucí ŠJ si určitě najdete něco pro sebe.  Podívejte se, co si z kurzu odnesli vaši kolegové v uplynulých letech a dopřejte si jej také. Uvidíte, že tím získáte nejen Vy, ale také Vaše jídelna, škola, strávníci, rodiče i ředitel..


Chci vědět víc
delim445x26
arrow27x27 Tablet a dárečky jsou na cestě k vám

V minulých ročnících losoval výherce Velké vánoční soutěže nejprve Mikuláš s čertem a andělem, pak si tenhle úkol rozdělili VISáci a my jsme si lámali hlavu, komu tu čestnou povinnost svěříme letos.

IMG_2614

Určitě víte, že VISka zaměstnává velké procento osob se zdravotním znevýhodněním, proto jsme za všechny požádali o slosování naši dlouholetou spolupracovnici, vozíčkářku, paní Janu Sokolovou. Ta si přes veškeré zdravotní komplikace, se kterými se celý život potýká, uchovává optimismus a obrovskou chuť do života.

Věříme, že výhry vylosované její rukou vám všem udělají dvojnásobnou radost. Paní Jana gratuluje výhercům a všem ostatním, soutěžícím i nesoutěžícím, přeje pevné zdraví a pohodu. A VIStým se samozřejmě přidává.

Vyhráli jste právě Vy?

Chci vědět víc

right-title-pink
Dietní receptuy

Slibovaná kniha dietních receptur je na světě. Pořídit si ji můžete ve dvou formátech- šanony s laminovanými listy nebo kniha v kroužkové vazbě bez laminace.
Knihu si můžete zakoupit prostřednictvím e-shopu společnosti Jídelny.cz.

Pokud potřebujete mít dietní receptury přímo ve svém programu, stačí si zakoupit knihu a požádat nás na Horké lince o import receptur do programu. Pro import stačí nahlásit číslo dokladu o zaplacení knihy.

RIGHT - Objednat
right-title-pink
Spolu přemýšlíme
v souvislostech

Až budete plánovat, co v příštím roce změníte či vylepšíte ve vaší jídelně nebo škole, rádi Vám s tím pomůžeme. Stačí si udělat představu, jak by to u vás mělo fungovat a náš konzultant Vám navrhne řešení.

Vy máte svou jasnou představu, co potřebujete a co byste chtěli a my máme čtyřiadvacetiletou zkušenost z 5000 provozů v České republice a na Slovensku, kde už něco podobného možná vyzkoušeli a funguje jim to. Pojďme dát své zkušenosti a nápady dohromady a určitě najdeme optimální řešení.

Řeč není o jen o našich produktech, které jistě znáte (Sklad, Stravné, objednávání internetem, přístupové systémy atd), ale také o nejrůznějších konzultacích, ať už ekonomických nebo úplně obecných.

Těšíme se na Vaše přání, tak volejte a pište.

RIGHT-.-kontaktovat-vis
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde