Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Podzim je plný událostí
V uplynulých třech týdnech jsme se mohli potkat na Krajských konferencích hromadného stravování, za nedlouho proběhnou jednodenní semináře ASPOS, vydali jsme podzimní verze programů ... a pomalu se blíží Vánoce. V obchodech už najdeme vánoční výzdobu od konce léta, tak se i my přidáváme a přinášíme opět oblíbenou vánoční soutěž o tablet a dalších 50 cen.
Podívejte se, co je nového v oblasti hromadného stravování a pojďte si s námi chvilku hrát.
Pohodový podzim přeje Eva Feketová a celý VIS tým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Třikrát tři filmové melodie = tablet a padesát dalších cen

Asi už není co vysvětlovat. Když se řekne Velká vánoční soutěž VIS, jistě už víte, jak snadné je vyhrát tablet nebo jednu z padesáti dalších cen.

Chcete vyhrát? Koukněte krátce na pravidla a jdeme na to!


Soutěž
delim445x26
arrow27x27 Děláme pro vás, co můžeme .. a moc rádi

Moc nás těší, jak jste si zvykli využívat naši Horkou linku i servisní služby techniků přímo na vašich jídelnách. Musíme ale přiznat, že nás množství požadavků, které k nám stále přicházejí, překvapilo.

V minulosti jsme byli zvyklí na "špičky" v kritických obdobích jako je konec či začátek školního roku, konec kalendářního roku atd. Teď je ale všechno jinak, v podstatě od zavedení alergenů nepřišla žádná okurková sezóna a my všichni jsme pořád v jednom kole. Přestože děláme, co můžeme, nejsme dnes schopni odbavit všechny vaše požadavky tak rychle, jak jste byli zvyklí, třeba do dvou hodin od nahlášení požadavku.

Snažíme se situaci řešit, abychom vás nenechávali příliš čekat - Horkou linku slouží dnes běžně i naši vývojáři, na dispečinku se můžete často setkat s naším ředitelem, technici jsou v terénu do pozdních večerních hodin a do budoucna hledáme nové posily a připravujeme další novinky.
V tomto okamžiku, kdy se blíží další "špička", bych vás jménem celého VIS týmu chtěla požádat o spolupráci: Pokud máte k řešení problém, o kterém víte předem, objednejte si naši pomoc pokud možno v předstihu. Tak Vám budeme schopni pomoci v požadovaném termínu  a zároveň získáme na Horké lince prostor pro operativní řešení nenadálých událostí. My pro Vás uděláme opravdu vše, co budeme moci.

Věříme, že společně vše zvládneme k Vaší plné spokojenosti a těšíme se na další setkávání s Vámi, ať už osobní nebo přes Horkou linku.
Za VIStým Eva Feketováarrow27x27 Bezpečnost potravin
– správná praxe ve stravovacích provozech

Nenechte si ujít zajímavou podzimní akci, kterou pro vás připravila Asociace společného stravování ve spolupráci s firmou VIS Plzeň. V listopadu proběhne již pátý z řady úspěšných seminářů Řízení školní jídelny, tentokrát na téma Bezpečnost potravin –  správná praxe ve stravovacích provozech.
Na semináři se dozvíte ...

Chci vědět víc

Letošní Krajské konference hromadného stravování se točily kolem ekonomiky školní jídelny.
Pokud jste přednášky nestihli, nezoufejte. Již brzy je pro vás budeme mít v podobě e-kurzu.
BlockRightBottom132x7
right-title-pink
Programy VIS:
Tipy pro každý den

Už se nemusíte ptát. Máme pro Vás nový elektronický miniseriál. Vyhodnotili jsme vaše nejčastějí dotazy, se kterými se obracíte na Horkou linku, a máme pro Vás tipy, které Vám pomohou. Objednejte si zdarma Tipy pro každý den, pak si s programy častěji poradíte i sami.

Přihlásit k odběru (120x30)
right-title-pink
Objednávání bez Strava.cz? Nepředstavitelné!

Nepřeháníme, podívejte se  sami.

Září 2015

Strava.cz
1 450 000 návštěv
1135 jídelen

Mobilní aplikace Strava.cz
400 000 návštěv
30 500 instalací

Rekordní den:
1.9.2015 94 000 návštěv

Rekordní hodina:
20:00 1.9.2015 7 800 návštěv

Zajistěte svým strávníkům jednoduché objednávání a odhlašování kdykoli, odkudkoli a čímkoli i Vy.

RIGHT - chci vedet vic
right-title-pink
Další zjednodušení
vaší práce je tu!

O vydání nových verzí programů jsme již informovali prostřednictvím našeho webu.
Většina z Vás si může díky smlouvě o průběžné aktualizaci novinky rovnou nainstalovat a vybrat si právě ty, které  vás zaujmou.
Podívejte se, z čeho můžete vybírat ..
 

RIGHT - další informace
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde