Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Nová doba, moderní technologie, změny v legislativě, nové trendy ve výživě, ale i ve výchově, stále vyšší nároky zákazníků - strávníků, rodičů, pedagogů - i nadřízených.

Jak se s tím ve školní jídelně vypořádat? Tuto otázku si občas klade snad každá vedoucí jídelny. My si ji klademe každý den a snažíme se vytvářet nástroje a pomůcky, které Vám ve Vaší náročné práci pomohou.

S námi můžete dopřát Vašim zákazníkům, co potřebují, a přitom si ještě zjednodušíte práci. Vyberte si z naší nabídky šikovných pomocníků. A pokud tam něco nenajdete, pište a volejte.

Rádi Vám nasloucháme, rádi se inspirujeme a rádi Vám pomáháme.

Eva Feketová a VIStým.

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Děláme Vaši komunikaci
se strávníky příjemnější

1.000 lidí * 1.000 chutí * 100.000 mobilních aplikací * 600.000 uživatelů

 

100 000 strávníků si již stáhlo aplikaci Strava.cz do svého mobilního zařízení a objednává  a odhlašuje stravu online kdykoliv a odkudkoliv.

Aplikaci hodnotil i časopis CHIP a dostali jsme skvělou známku 1,5.

Neusínáme na vavřínech a dále Stravu.cz zlepšujeme, aby Vaše komunikace se strávníky byla čím dál příjemnější.

A co Vaši strávníci, už také mají Strava.cz?


delim445x26
arrow27x27 FiDo hlídá hospodaření školní jídelny

a vytváří přehledné uzávěrkové sestavy, kterým rozumí každá ekonomka.

Ne nadarmo se říká "díky FiDu bude Váš vztah s ekonomkou v klidu" :-).

Fido ohlídá každou školní jídelnu bez ohledu na to, zda používá stravovací systém VIS.

Plátci DPH pozor!

Legislativa přinesla mnoho změn, kvůli kterým je nutné, aby všichni plátci, kteří mají Kontrolní systém VIS přešli co nejdříve na aplikaci FiDo. arrow27x27 Manažerské minimum nejen pro pokročilé

Připravujeme pro Vás pokračování velmi úspěšného a oblíbeného školení Manažerské minimum. Manažerské minimum pro pokročilé bude zaměřeno na praktický trénink a nás zajímá, jaká témata jsou pro Vás ta nejžhavější.

Pokud jste ještě nezažili tradiční Manažerské minimum, již nyní se můžete hlásit na rok 2020.Zarezervujte si místo už teď a zažijte bezva týden v bezva partě s Vašimi kolegyněmi z oboru.

RIGHT - chci vedet vicarrow27x27 Kdo se to naučí, už jinak normovat nebude

Píšete nám... tentokrát na téma normování

  • Vaříme jídlo pro ZŠ a MŠ, normuje hlavní kuchařka, v programu pracuji pro zjednodušení práce a výhod co program v sobě má. Jsem nová pracovnice 3 měsíce, a program mi hodně pomohl. Dříve jsem to dělala 1 měsíc ručně, a s programem se to nedá srovnat. Děkuji mnohokrát.  Andrea S. - vedoucí ŠJ
  • Je to velmi jednoduché, celé normování. Dělám tuto činnost velice ráda. A všechno - celé uzávěrky jsou hotové natotata. Je to celé super, programy- sklad, stravné a krbo. Zdravím. Hrubá.
  • U nás normuje kuchařka i vedoucí, normujeme v programu, protože kdo se toto naučí, už jinak normovat nebude, je to bezva. Šamajová

My děkujeme a slibujeme další užitečné vychytávky již brzy.

A jak normujete u Vás? Chcete si také zjednodušit práci?right-title-pink
Pozor na
certifikát EET

Blíží se doba, kdy poprvé vyprší tříletá platnost certifikátů pro digitální podpis v EET. Pokud certifikát vyprší, nepůjde tržbu zaevidovat.

Situaci je třeba řešit ještě v době, kdy certifikát není prošlý.

Zkontrolujte si platnost svého certifikátu raději předem - ve webové aplikaci pro EET je vidět seznam vystavených certifikátů i s jejich datem platnosti - a nechte si včas vystavit nový certifikát pro EET. Postup je jako na začátku používání EET.

Získaný soubor s certifikátem (přípona p12) je potřeba zkopírovat na požadované místo na počítači. Pokud se zachová místo a název souboru a heslo k certifikátu, tak v programu VIS není třeba nic měnit.

right-title-pink
Jak na
říjnové výkazy?

Nestihli jste přímý přenos webináře s našimi servisními techniky na téma říjnové výkazy a jak je zvládnout? Nevadí.

Kterýkoli z již odvysílaných webinářů můžete shlédnout zpětně v našem archivu webinářů. Můžete si jej přehrávat a zastavovat stále dokola, dokud Vám vše nebude jasné.

Přihlaste se k odběru webinářů a zvládněte nejen říjnové výkazy s programem Stravné levou zadní.

Podrobný obrázkový návod, jak si připravit data pro říjnové výkazy i návod, jak samotné výkazy vytisknout, najdete v poradně na webu VIS.

right-title-pink
Už máte svou členskou kartičku?

ASPOS si pro všechny své členy připravil krásné členské kartičky s motivem sovy.

Vyzvedněte si svou sovičku na stánku VIS na krajských konferencích hromadného stravování.

S kartičkou se prokazujete na různých akcích a seminářích. Držitelé karty automaticky získávají slevu 50% na 2.workshopy ASPOS, které se uskuteční poslední týden v únoru 2020 (přihlášky spustíme již v prosinci letošního roku).

Ještě nejste členem ASPOS? Získejte svou sovu, zvýhodněný vstup na praktické workshopy pro vedoucí ŠJ, stále aktuální informace o dění ve školním stravování a ještě mnohem více. Staňte se jedním z nás.

RIGHT - Registrace
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde