Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

V minulém magazínu jsme slibovali a plánovali, co všechno Vám chceme v roce 2016 přinést. Je toho hodně a my na tom intenzivně pracujeme.

Máme dva nové miniseriály, které si již můžete nyní zdarma objednat. O dalších novinkách se dočtete v magazínu nebo přímo na našem webu.

A pokud nenajdete přesně to, co byste potřebovali, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Jsme tu pro Vás ... již 25 let.

Váš VIStým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Jak zajistit kvalitní a ekonomicky průzračné školní stravování

Stále častěji se na nás obrací ředitelé škol, zástupci měst a obcí či krajů s žádostí o radu, jak zlepšit stav školních jídelen. Jejich motivace je jasná. Říkají: "Chceme zachovat vlastní školní stravování. Chceme mít jistotu, že vaříme správně a kvalitně. Chceme o tom taky správně účtovat".

My máme řešení.


Chci vědět víc
delim445x26
arrow27x27 Nová metodika ke spotřebnímu koši

V minulém roce vydal Státní zdravotní ústav dvě publikace, které přinášejí komplexní pohled na problematiku plnění spotřebního koše - Nutriční doporučení MZ ke spotřebnímu koši a Objektivní vedení spotřebního koše.

My jsme metodiku podrobně prostudovali a naši specialisté na spotřební koš potvrzují, že materiál je skvěle zpracovaný a přináší ucelené informace na jednom místě.

Pro uživatele programu MSklad máme dobrou zprávu. Nastavení příkladových dat v programu VIS se shoduje s vydaným doporučením. Našli jsme pouze pár drobností, které bylo potřeba upravit. Pokud i Vy budete v programu potřebovat cokoli donastavit, rádi Vám pomůžeme.

kontaktovat-vis

arrow27x27 Jedna návštěva technika
Vám může ušetřit tisíce

Máte pocit, že jste v pohodě, všechno funguje a že nic nepotřebujete? Naučili jste se pracovat s programem, máte relativně nové  verze, strávníci jsou spokojeni, ředitel si nestěžuje .. opravdu pohoda.

Přesto říkám, že návštěva technika ve správném okamžiku právě Vám může ušetřit peníze i čas. A to nemluvím o situaci, kdy nastane nějaký průšvih a je potřeba rychle zachraňovat. Naopak, mluvím o stavu, kdy je klid a všechno v pohodě.

Celý článek

right-title-pink
Po celý rok
hrajeme o tablet

Letos slavíme pětadvacáté narozeniny a chceme, abyste si je s námi hezky užili. Po celý rok se můžete těšit na spoustu překvapení. Oslavy začínáme tím, že oblíbenou soutěž o tablet a dalších 49 cen  rozšiřujeme na celý rok.

RIGHT - Soutěž
right-title-pink
Kronika VIS

Někteří jste s námi opravdu už od založení firmy, s jinými se teprve seznamujeme. Všichni společně se ale můžeme ohlédnout  a projít těch uplynulých pětadvacet let ještě jednou.

Úsměvného vzpomínání se za VIS ujala Stáňa Kolouchová, která v Kronice prozradí spoustu zajímavých informací.

RIGHT - chci vedet vic
right-title-pink
Jak to bylo kdysi

Školní jídelna Holice

Paní Věra Pamánková  pracuje na pozici ředitelky školní jídelny v Holicích už 26 let. Vzpomíná na to, jak přišla do jídelny, bylo to jako by přišla do muzea – stará kalkulačka a psací stroj Consul. Když potřebovala novou kalkulačku, musela si ji koupit sama.

Skladové karty byly uloženy v plechové krabici a každé zboží s jednou cenou mělo svou skladovou kartu, takže tam byly třeba čtyři skladové karty na květák jen proto, byl pořízen za různou cenu.

RIGHT - Celý článek
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde