Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

A jsme v tom zase až po uši, září už máme skoro za sebou  a vzpomínky na prázdniny pomalu blednou. Věřím, že jste začátek školního roku zvládli bez větších problémů. Teď si všichni můžeme trošičku oddechnout a až do konce kalendářního roku řešit "pouze" běžnou rutinu. Vím, že i ta každodenní rutina je pro Vás náročná, a tak se v tomto vydání podíváme, kde všude Vám může pomoci Internet.

Také je na čase odstartovat  naši slibovanou vánoční soutěž o tablet a další vánoční dárečky. Přeji hodně štěstí v soutěži a příjemnou zábavu s magazínem VIS.

Eva Feketová

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Ocenili by vaši strávníci objednávání přes Internet?

To můžete snadno zjistit.

Připravili jsme pro Vás anketu, kterou můžete rodičům Vašich žáků  předložit na aktivech nebo jim ji  poslat k vyplnění domů.

Z odpovědí pak snadno zjistíte, jaký je u Vás o objednávání Internetem zájem.

Anketu si můžete stáhnout zdarma z našich webových stránek.


Chci vědět víc
delim445x26
arrow27x27 Hodil by se Vám tablet?

My ho pro Vás máme...

a také padesátku dalších cen, které mohou potěšit přímo  Vás, ale i  Vaše blízké, pokud některou z nich najdou pod stromečkem.

Veřejná informační služba společně s partnerem soutěže, internetovou nákupní galerií pro každého Popron.cz, pro Vás na podzimní měsíce připravila Velkou vánoční soutěž.

Hlavní cenou je již zmíněný tablet Acer Iconia se sedmipalcovým displejem. Vyhrát můžete také fén na vlasy, nádobí Tupperware, kosmetiku Oriflame, knihy, CDčka nebo puzzle... 

Chci vědět víc

arrow27x27 Zvládli jsme to!!

I když se sebelépe připravíte, vždycky se na začátku září objeví nějaký zádrhel. A pak nás potřebujete.

Poslední týden v srpnu jsme přijali 501 požadavků na Horkou linku, v dalším týdnu dokonce 602 žádostí o pomoc. V pondělí 2. září jsme za jediný den přijali 157 Vašich požadavků.

Musím přiznat, že jsme se měli co otáčet, vlastně jsme měli takovou malou mobilizaci. Na Horké lince pracovalo v jednu chvíli 8 techniků, požadavky přijímali 4 dispečeři a dalších 7 servisních techniků řešilo závažnější situace přímo v terénu.

I když to pro nás byly perné chvilky, máme radost, že jsme to všechno společně zvládli.arrow27x27 Internetové bankovnictví ve školní jídelně

V soukromé a podnikové sféře je využívání internetového bankovnictví dnes naprosto běžnou záležitostí. Internetbanking se samozřejmě již nějakou dobu využívá i v některých školách, jejichž počet pozvolna roste.

Víte o tom, že školní internetové bankovnictví můžete využít i pro platební operace v jídelně? Bankovního klienta přitom může a nemusí spravovat vedoucí jídelny.

Celý článek

arrow27x27 VISka představuje novou tvář

Aktuálně probíhají krajské konference hromadného stravování. A VISka samozřejmě ani letos nechybí. 

I když k jedné významné změně došlo. Vám dobře známý majitel firmy, pan Vladimír Bureš, se letos jezdí na konference jen podívat.

Celý článek

Zajímá Vás nějaké téma, o kterém chcete vědět více?
Napište nám !
BlockRightBottom132x7
right-title-pink
Strava.cz
láme rekordy

V pondělí 2. září se na server pro objednávání stravy po Internetu za jediný den přihlásilo celkem 57 tisíc uživatelů!

Toto číslo lépe než jakákoli slova vyjadřuje...

RIGHT - Celý článek
right-title-pink
Jak se vaří...

.. nejlepší školní oběd

Těsně před začátkem školního roku proběhlo v Praze finále 4. ročníku soutěže O nejlepší školní oběd. V kulinářském ringu se ve finále utkalo šest týmů z Čech a čtyři z Moravy. Vítězně z vyrovnaného klání vyšlo pražské Střední odborné učiliště společného stravování. Gratulujeme.
A protože tohle učiliště využívá stravovací systém VIS,  dohodli jsme se  s vedoucí jídelny a v říjnovém magazínu nakoukneme místním kuchařům přímo pod pokličku.

right-title-pink
HIT podzimu

Strava.cz pro mobil a tablet

Držíme krok s dobou a  přicházíme s revoluční novinkou v objednávání stravy.

Strávníci si nově mohou objednávat a odhlašovat jídlo přímo z mobilu či tabletu s operačním systémem Android. Mobilní aplikace umožňuje prakticky totéž, co strava.cz na Internetu, pro přihlášení už ale nemusíte k počítači.

Jak aplikaci získat se dozvíte v příštím magazínu.

right-title-pink
Výherci

Z odpovědí na minulou soutěžní otázku jsme vylosovali pět z vás, kteří obdržíte knihu Na kole křížem krážem po Čechách, Moravě a Slezsku. Výhercům blahopřejeme.

Marie Konvalinová
Ivana Fišarová
Eva Martinková
Kateřina Antošová
Alena Prokešová

A nyní již pojďme hrát o tablet.

RIGHT - Soutěž
block-top

PS: Když jsme začínali tvořit tenhle magazín, měli jsme obavy, abychom jej každý měsíc naplnili. Nastala ale úplně opačná situace - máme spousty zajímavých informací, které se do jednoho vydání ani nevejdou.

Příště přineseme aktuální informace o alergenech, ještě se vrátíme k internetu v jídelně  a prozradíme také, jak vzniká nová verze programu...

block-bottom
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde