Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Jistě se shodneme na tom, že aktuálně je naší nejvyšší společnou prioritou snaha udržet naše strávníky i zaměstnance v bezpečí. Přitom se nechceme nechat vyděsit a chceme si ponechat "normální" život, což v našem případě znamená otevřenou a fungující jídelnu.
To vyžaduje velkou dávku zodpovědnosti a leckdy také změny zaběhnutých postupů. 

Vaší výhodou je, že všechny potřebné nástroje máte k dispozici. Někdy je už používáte, jindy je máte na dosah ruky. Stačí se nám ozvat, my Vám poradíme a pomůžeme.

Společně zvládneme všechno, co nám doba přinese.
Přejeme pevné zdraví a pozitivní mysl.

Eva Feketová a VIStým

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Strava.cz intenzivně pomáhá

Zamezte zbytečnému kontaktu se strávníky a dodejte přihláškám a odhláškám stravy nebývalou pružnost.

Už na nic nečekejte a zaveďte aplikaci Strava.cz i na své jídelně.

V těchto dnech pro Vás máme jako dárek druhou vlnu úspěšné akce: zástěry, roušky nebo nálepky na zem pro dodržování rozepstupů ve frontě u výdejního okénka.

Zaveďte aplikaci Strava.cz ve své jídelně a vyberte si, co se Vám líbí.

Akce platí od 22.9. do 22.12.2020.


delim445x26
arrow27x27 Bezpečná školní jídelna ...

... nevybírá peníze v hotovosti - pro platby za stravné a jiné služby používá modul Banka.

... umožňuje svým strávníkům objednávat stravu online, bez nutnosti osobního přihlašování a odhlašování stravy v kanceláři vedoucí jídelny.

... dala svým strávníkům čipy, které jsou dezinfikovatelné a jsou nejbezpečnějším identifikačním médiem.

... má výdejní terminály na jméno, díky kterým strávník nemusí chodit ke stravenkářce pro náhradní stravenku.

... má pro výdej cizím strávníkům mimo prostory školní jídelny chytrý terminál Eko, který je přenosný a který ulehčuje práci u výdejního okénka.

 arrow27x27 Propojení Strava.cz s Bakaláři

Jak jsme Vás již dříve informovali, systém Bakaláři přechází na modernější způsob komunikace s ostatními systémy, mezi které patří i naše Strava.cz.

Máte-li aplikaci Strava.cz a systém Bakaláři, ujistěte se, že již máte moderní způsob propojení obou systémů přes tak zvaný datový konektor. Pokud si nejste jisti, neváhejte kontaktovat nás nebo podporu Bakalářů.

Ještě nemáte oba systémy propojené?

Víte o tom, že propojením obou systémů si výrazně usnadníte práci nejen na začátku každého školního roku?

Propojením ušetříte dvojí zadávání žáků a strávníků. Propojením umožníte strávníkům a jejich rodičů jednoduché přihlašování a odhlašování na Strava.cz přímo přes Bakaláře.

Propojte své systémy. Kontaktujte nás.

 arrow27x27 Jste nová na pozici vedoucí ŠJ?

Jste nová nebo skoro nová vedoucí ŠJ a potřebujete pomoc?

Objednejte si elektronický kurz Jídelny.cz, který je určen právě pro Vás.

Zkušení lektoři Vám v něm předvedou, co obnáší práce vedoucí školní jídelny, a ukážou Vám, čemu se v prvních měsících věnovat. Neváhejte!

RIGHT - další informacearrow27x27 Je čas připravit se na říjnové výkazy

Máme za sebou úspěšný začátek školního roku a už skoro klepou na dveře "říjnové výkazy".

Co to jsou říjnové výkazy? Co všechno obnáší? A hlavně, jak je mít správně? Téma, ke kterému se každoročně váže tisíce otázek a způsobuje přetížení zákaznické linky, s naší pomocí zvládnete levou zadní.

Sledujte naše webináře a my Vám ukážeme, že říjnové výkazy zvládnete sami.

25.09.2020 od 9:00 hodin vysíláme webinář STANDARD, který je vhodný pro běžné provozy se Stravným 4 a od 11:00 hodin pro Stravné 5.

O týden později Vám nabídneme webinář PLUS, kde se na Říjnové výkazy podíváme opravdu zblízka a probereme situace typické pro nestandardní provozy.

RIGHT - Objednatright-title-pink
Uvidíme se?

Již 22.9. startují podzimní Krajské konference a pokud je organizátoři nebudou nuceni zrušit, ani my na nich nebudeme chybět.

Zastavte se za námi na stánku. S ohledem na situaci jsme jej letos pojali komorně a o to více osobně.

Čekat tam na Vás bude přímo náš zakladatel a majitel Ing. Vladimír Bureš. Bude připraven zodpovědět všechny Vaše otázky k ekonomice, kalkulacím i řízení jídelny.

Bude s Vámi hledat optimální způsoby řízení jídelny v dnešní turbuletní době. Určitě se za ním zastavte a nebojte se zeptat na cokoli.

A nezapomeňte se přihlásit i na ekonomické přednášky - naučíte se kalkulace, uzávěrky, rozumět účetnictví školní jídelny aj.

right-title-pink
Jde to i bez masa?

Bezmasý jídelníček. Často opakovaná fráze ve školním stravování. Kde ale hledat inspiraci na nová a chutná jídla pro sve strávníky?

Pokud si i Vy kladete tuto otázku, máme pro Vás dobrou zprávu. Jídelny.cz vydaly nový receptář „100 vyvážených bezmasých menu“. Najdete v něm vyvážená a plnohodnotná menu, která stačí jen uvařit a mile tak překvapit své strávníky. 

V receptáři budete mít navíc i návod, jak bezmasá menu optimálně sestavovat.
RIGHT - chci vedet vic

right-title-pink
Nový notebook? Vybírejte chytře!

Nejen pro učitele, ale i pro zaměstnance školních jídelen, kupují v dnešních dnech školy nové notebooky pro případ, že bychom museli zase zůstat doma.

My samozřejmě doufáme, že se situace co nevidět uklidní a nikdo doma zůstávat nebude, ale na druhou stranu jsme rádi, že se Vám dostane nových pomocníků, které si opravdu zasloužíte.

V případě, že bychom museli opravdu pracovat z domova, budete mít totiž po ruce nástroj, díky kterému se budeme moci setkávat přes webináře nebo na Facebooku a Vy budete moci ihned získávat aktuální informace od Týmu expertů nebo na webu Rádce jídelny.

Pokud se Vás koupě nového notebooku týká, dejte si pozor na to, aby nový notebook měl takové technické parametry, díky kterým Vám na něm budou programy VIS bez problému fungovat.

Podívejte se na technické požadavky na notebook či počítač.

RIGHT - chci vedet vic

footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde