Rodiče chtějí mít přehled

V dnešní době považují rodiče školou povinných dětí téměř za samozřejmé, že budou mít přehled a aktuální informace o jejich stravování.
A díky modernímu a komfortnímu způsobu objednávání a odhlašování stravy prostřednictvím internetu může každá jídelna rodičům potřebné informace poskytnout.

Stačí se přihlásit na svůj účet na serveru Strava.cz a rodič hned vidí, jaký je stav konta jeho dítěte, co má objednáno a také může zkontrolovat, zda bylo nebo nebylo na obědě.

A kromě potřebných informací má strávník samozřejmě možnost kdykoli a odkudkoli změnit své objednávky, ať už z počítače nebo z mobilního telefonu.

To vše se děje automaticky, bez jakékoli práce vedoucí jídelny, která si jenom předem nastaví pravidla.
V posledním roce jsme zaznamenali významný zájem o tuhle službu i ze strany mateřských škol. Využíváním všech možností objednávání po internetu může školka významně omezit administrativu  kolem přihlášek a odhlášek a často odpadá i složité vymáhání nedoplatků za stravné. Je samozřejmě možné systém využívat pouze pasivně, to znamená zpřístupnit rodičům informace bez možnosti měnit objednávky.

Vše záleží a konkrétní situaci a potřebách školy či školy a požadavcích rodičů. Je potřeba dobře zvážit  výchozí situaci a navrhnout řešení, které vyhoví všem stranám.

Na takové rozhodování nikdy nejste sami, naši odborní konzultanti s Vámi vše proberou a najdou pro Vás optimální využití systému.

Náš servisní technik Zdeněk Král se specializuje právě na zavádění objednávání internetem do všech škol včetně mateřských. V rozhovoru s ním můžete načerpat inspiraci,  jak i Vy můžete vylepšit služby a informační servis pro rodiče svých strávníků.