Vítejte ve světe VIS

VÍTEJTEVESVĚTĚVIS_BANNER

 

Dobře víme, že o každý dlouhodobý vztah je potřeba pečovat. Pomoc, podpora, naslouchání ... je úspěchem každého zdravého vztahu, a to jak osobního, tak pracovního. I my Vám chceme být trvale oporou a dopřát Vám tu nejlepší možnou péči, kterou si zasloužíte. Proto jsme pro Vás připravili celou škálu novinek, nástrojů a pomůcek, které Vám usnadní život.
Stačí si jen vybrat. A některé z nich nejsou nijak vázané na stravovací systém VIS, pomůžou opravdu každému.

 

Jsme VIS
Jsme rodinná firma, založená v roce 1991 a od té doby se z nás stal největší dodavatel stravovacích systémů v ČR. Naše systémy VIS používá více jak 5500 provozů v České republice i na Slovensku. Vyvíjíme nástroje a pomůcky, které pomáhají jistě, bezpečně a účelně řídit stravovací provozy. Nasloucháme svým zákazníkům, věříme v jejich odbornost a inspirujeme se jejich každodenní prací. Pomáháme jim pocítit radost z úspěchu a získat respekt široké veřejnosti.

 

Výhody světa VIS

Naše programy a služby jsou na principu stavebnice – zákazník využívá a hradí jen ty funkce, které potřebuje a v případě potřeby si může další služby kdykoli jednoduše doplnit. Jako první jsme přišli s řešením objednávání stravy internetem a poskytli jsme tak komfortní služby pro strávníky a jejich rodiče. Jistě oceníte propracované programy pro vedení veškeré agendy.

 

vitejte kresby2

 

Vítejte ve světě VIS

Nejen našim zákazníkům nabízíme široké spektrum odborného poradenství a komplexní informační servis. 

MAGAZÍN 

Aktuální informace z oblasti školního stravování, soutěže o zajímavé ceny, komentáře k legislativě, metodika řízení jídelen a mnohé další zdarma každý měsíc na Váš e-mail.

Více

 

RÁDCE JÍDELNY 

Internetový portál plný inspirace, rad a tipů ke všem oblastem školního stravování.
Více

 

WEBINÁŘE 

Pravidelně vysíláme krátké pořady plné inspirace k provozu školní jídelny a návodů na práci s programy VIS. Hlavními protagonisty jsou naši servisní technici a obchodní konzultanti, kteří ví, co přesně Vy potřebujete. 
Více
 

 

ASPOS 

Asociace, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme. Poskytuje vzdělávání a přístup k aktuálním informacím, důležitým dokumentům ze všech oblastí hromadného stravování.
Více

 

SLS to jen začíná ...

Díky Servisně licenční smlouvě (SLS) u nás platíte jen za to, co skutečně potřebujete a používáte. SLS reaguje na Vaše potřeby, a tak do ní kdykoliv můžete doplnit položky a to přesně ve chvíli, kdy je potřebujete. SLS smlouvou to jen začíná. Kde to končí, je na Vás. 
Více

 

web sls

 

 

 

leták_talíře_2019_ležato

 

STRAVOVACÍ SYSTÉM
STRAVNÉ

Stravné je moderní nástroj, jehož hlavním úkolem je pomoci uživatelům získat přehled a kontrolu nad svou prací a svým provozem, s co možná nejméně vynaloženým úsilím. Stravné umí vše, co pro svou jídelnu potřebujete.
Propojení se školskými systémy Bakaláři, Škola Online, Edookit a EduPage.
Více

 

 

strava objednavani internetem

 

STRAVA.CZ 

Objednávání a odhlašování stravy on-line. Vše běží automaticky, není třeba žádná obsluha systému. Minimum administrativy okolo přihlášek a odhlášek. Zodpovědnost nese strávník. 
Více

 

 

 

logic arka


CHYTRÉ TERMINÁLY 

Dopřejte sobě i svým strávníkům moderní terminál. Výdejní a objednací terminály VIS jsou moderní, spolehlivé a odolné. Ať už přenosné EKO pro výdej i mimo prostory jídelny, nebo průmyslový LOGIC, nikdy nešlápnete vedle.
Výdej     
Objednávání
 

 

 

cipy
ČIPY A KLÍČENKY

Bezkontaktní čipy slouží pro jednoznačnou identifikaci osob. Uživatelé používají tato média pro objednávání a výdej stravy, vstup do budovy, přístup do PC učeben či tělocvičny nebo také pro úhradu kopírovacích a tiskových služeb. 

Ke každému čipu patří i praktická a hravá klíčenka. Díky ní budou mít strávníci čip stále u sebe. Na výběr máte za 3 barevných provedení.
Více

 

 
 

 

liska srna 2 10_2020
SKLADOVÁ EVIDENCE 
MSKLAD

Program MSklad pro provozy hromadného stravování umožňuje speciální nastavení pro školní jídelny MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ a závodní jídelny. Jednoduchá a přehledná evidence skladových příjemek a výdejek. 

Specialitou naší skladové evidence jsou ručně malované jídelníčky. V programu najdete stovky motivů pro malé i velké, které pravidelně doplňujeme.
MSklad
Jídelníčky

 
 
PŘÍSTUP A DOCHÁZKA

Moderní přístupový a docházkový systém Otvírák zajistí komplexní správu pohybu osob v budově i mimo ni. Díky nejmodernějším technologiím, čtečkám, terminálům a programu získáte nástroj, se kterým budete mít jistotu, že jsou Vaše škola, jídelna i osoby v nich v bezpečí.
Více

 

 

 

Moderní a profesionální nástroje pro řízení školní jídelny

Vhodné pro každý provoz, bez ohledu na to, zda mají či nemají programy VIS.

 

KAČKA 

První on-line kalkulačka pro tvorbu kalkulací a kalkulačních listů s legislativně podloženou interpretací výsledku. Rozlučte se s počítáním v ruce a usnadněte si svou práci. Kalkulace nikdy nebyly jednodušší.
Více


FIDO 

Chytrá aplikace, která hlídá hospodaření Vaší školní jídelny. Přehledné uzávěrky na jednom listu. Hlídací pejsek „štěká“ ve chvíli, kdy se někde objeví chyba. Díky FIDu bude Váš vztah s ředitelem a ekonomkou v klidu.
Více


TÝM EXPERTŮ 

Internetová Encyklopedie školního stravování. Obsahuje metodiky pro jednotlivé oblasti školního stravování, databázi nejčastějších otázek a odpovědí. V případě potřeby Vám experti odpoví na každou Vaši konkrétní otázku.
Více

 

Vzdělávání

Semináře a kurzy VIS, vhodné pro každého, kdo se chce vzdělávat.

 

MANAŽERSKÉ MINIMUM 

Seminář pro všechny, kteří se chtějí naučit manažerským dovednostem. Získáte potřebné informace a inspiraci pro chod Vaší jídelny.
Více

 
EFEKTIVNÍ VYUŽITÍ PROGRAMŮ VIS

Novinky v programu, chytré funkce, vychytávky a praktické tipy pro každodenní práci. To vše se zkušeným lektorem a ve společnosti vašich kolegyň z oboru.
Tento kurz je určen pro zákazníky s programy Sklad a Stravné.
Více

 

audience-listening-speaker-who-standing-front-room

 

On-line vzdělávání

WORKSHOPY 

Na výběr máte hned ze tří témat. Workshopy probíhají on-line, na internetu. S lektorem a ostatními účastníky se spojíte z pohodlí Vašeho domova. 
Více


E-KURZY 

Elektronické kurzy, které Vám pomohou rozšířit si obzory. Kurz můžete absolvovat kdekoli, postačí Vám počítač a připojení k internetu. Po úspěšném složení závěrečného testu Vám vystavíme certifikát.
Více