Vítejte ve světe VIS

VÍTEJTEVESVĚTĚVIS_BANNER

Vítejte ve světě VIS!
Ve světě, ve kterém za Vámi stojíme.

Dobře víme, že o každý dlouhodobý vztah je potřeba pečovat, starat se, hýčkat si partnera, pomáhat, podporovat, naslouchat …. Chceme Vám být trvale oporou a chceme být Vaší láskou na celý život.
Proto jsme pro Vás připravili celou škálu novinek, nástrojů a pomůcek, které Vám usnadní život.
Stačí si jen vybrat. A některé z nich nejsou nijak vázané na stravovací systém VIS, pomůžou opravdu každému.

 

Kdo jsme?
Jsme rodinná firma, založená v roce 1991 a od té doby se z nás stal největší dodavatel stravovacích systémů v ČR. Naše systémy VIS používá více jak 4500 provozů v České republice i na Slovensku. Vyvíjíme nástroje a pomůcky, které pomáhají jistě, bezpečně a účelně řídit stravovací provozy. Nasloucháme svým zákazníkům, věříme v jejich odbornost a inspirujeme se jejich každodenní prací. Pomáháme jim pocítit radost z úspěchu a získat respekt široké veřejnosti.

 

vitejte kresby2

Výhody světa VIS
Naše programy a služby jsou na principu stavebnice – zákazník využívá a hradí jen ty funkce, které potřebuje a v případě potřeby si může další služby kdykoli jednoduše doplnit. Jako první jsme přišli s řešením objednávání stravy Internetem a poskytli jsme tak komfortní služby pro strávníky a jejich rodiče. Jistě oceníte propracované programy pro vedení veškeré agendy.

 

SERVISNĚ LICENČNÍ SMLOUVA -  Plaťte jen za to, co skutečně potřebujete používat. Kdykoliv si můžete doplnit položky a to přesně ve chvíli, kdy je potřebujete. SLS smlouvou to jen začíná. Kde to končí, je na Vás. 
Více

vitejne na web sls

 

STRAVNÉ - Moderní nástroj, jejímž hlavním úkolem je pomoci uživatelům získat přehled a kontrolu nad svou prací a svým provozem, s co možná nejméně vynaloženým úsilím.
Více

Stravné 5


SKLAD - Program pro vedení skladové evidence pro provozy hromadného stravování umožňuje speciální nastavení pro školní jídelny MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ a závodní jídelny. Jednoduchá a přehledná evidence skladových příjemek a výdejek. 
Více

sklad


Specialita skladové evidence...
OBRÁZKOVÉ JÍDELNÍČKY - Můžete je stahovat z internetu rovnou do programu. Připravujeme pro Vás stále nové a nové motivy jídelníčků, abyste mohli potěšit nejednoho strávníka.
Více

jídelníčky


CHYTRÉ TERMINÁLY - Umožněte Vašim strávníkům komfortní objednávání a odhlašování stravy přímo v jídelně. Na terminálech oceníte odolnost proti vodě, páře, prachu a především jsou nárazuvzdorné s velkým grafickým displejem a jednoduchým ovládáním.
Výdej     
Objednávání

terminály

Neodmyslitelně k sobě patří...
KLÍČENKY - Ke každému čipu patří i praktická a stylová klíčenka. Díky ní budou mít strávníci čip stále u sebe. Na výběr máte za 3 barevných možností.
Více

klíčenky


ČIPY - Bezkontaktní čipy slouží pro jednoznačnou identifikaci osob. Uživatelé používají tato média pro objednávání a výdej stravy, vstup do budovy, přístup do PC učeben či tělocvičny nebo také pro pro úhradu kopírovacích a tiskových služeb.
Více

letak_novy_cipy

 

OTVÍRÁK - Moderní přístupový a docházkový systém. S tímto systémem nezískáte jen spolehlivý nástroj, který ohlídá všechny průchody. Díky němu dáte rodičům pocit, že jsou jejich děti ve škole v bezpečí.
Více

otvírák_terminál_čtečka


STRAVA.CZ - Objednávání a odhlašování stravy on-line. Vše běží automaticky, není třeba žádná obsluha systému. Minimum administrativy okolo přihlášek a odhlášek. Zodpovědnost nese strávník. 
Více

strava objednavani internetem

 

Moderní a profesionální řešení pro všechny

KAČKA - První on-line kalkulačka, které Vám pomůže s výpočtem cen jídel na Vaší jídelně. Rozlučte se s počítáním v ruce a usnadněte si svou práci. Kalkulace nikdy nebyly jednodušší.
Více


FIDO - Chytrá aplikace, která hlídá hospodaření Vaší školní jídelny. Přehledné uzávěrky na jednom listu. Hlídací pejsek „štěká“ ve chvíli, kdy se někde objeví chyba. Díky FIDu bude Váš vztah s ředitelem a ekonomkou v klidu.
Více


TÝM EXPERTŮ - Webová aplikace, kde najdete metodiky pro jednotlivé oblasti školního stravování, databázi nejčastějších otázek a odpovědí. V případě potřeby Vám experti odpoví na každou Vaši konkrétní otázku.
Více

pro všechny

 

Vzdělávání pro všechny
Nejen našim zákazníkům nabízíme široké spektrum odborného poradenství a komplexní informační servis. 

MANAŽERSKÉ MINIMUM - Seminář pro všechny, kteří se chtějí přiučit manažerským dovednostem. Získáte potřebné informace a inspiraci pro chod Vaší jídelny.
Více


EFEKTIVNÍ VYUŽITÍ PROGRAMŮ - Novinky v programu, chytré funkce, vychytávky a praktické tipy pro každodenní práci. To vše se zkušeným lektorem a ve společnosti vašich kolegyň z oboru.
Více

audience-listening-speaker-who-standing-front-room

 

On-line vzdělávání

WORKSHOPY - Na výběr máte hned ze tří témat. Workshopy probíhají on-line, na internetu. S lektorem a ostatními účastníky se spojíte z pohodlí Vašeho domova. 
Více


E-KURZY - Elektronické kurzy, které Vám pomohou rozšířit si obzory. Kurz můžete absolvovat kdekoli, postačí Vám počítač a připojení k internetu. Po úspěšném složení závěrečného testu Vám vystavíme certifikát.
Více


WEBINÁŘE - Naučíme Vás, jak program nastavit tak, aby Vám ještě více ulehčil Vaši práci. Servisní technici v daném programu ukáží, kam kliknout, abyste dosáhli svého cíle. Většinu činností zvládnete sami, bez nutnosti volání do VISu nebo návštěvy technika. Nabízíme také FREE webináře pro všechny. 
Více
FREE webináře


MAGAZÍN - Aktuální informace z oblasti školního stravování, soutěže o zajímavé ceny, komentáře k legislativě, metodika řízení jídelen a mnohé další zdarma každý měsíc na Váš e-mail.
Více

laptop-screen-view-woman-s-shoulder

 

Něco navíc

ASPOS - Asociace, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme. Aspos je asociace, která Vám kryje záda. Poskytuje vzdělávání a přístup k aktuálním informacím, důležitým dokumentům ze všech oblastí hromadného stravování.
Více
 

RÁDCE JÍDELNY - Internetový portál, který přináší důležité a ověřené informace z oblasti školního stravování.
Více